Nowy zwiastun i czas trwania Aquaman

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Aquaman

Już za miesiąc do kin na całym świecie wejdzie kolejna superbohaterska produkcja, tym razem od DC Comics i Warner Bros. Z tej okazji studio wypuściło nowy zwiastun swojej superprodukcji o komiksowym herosie.

Poznaliśmy również czas trwania „Aquamana”. Na sali kinowej spędzimy 139 minut, a więc więcej niż na „Lidze Sprawiedliwości” (120 minut) i „Legionie Samobójców” (123 minuty) i tylko o dwie minuty mniej, niż na solowym filmie o Wonder Woman (141 minut).

Opis dystrybutora (kino): Aquaman, który jest legendą od ponad 70 lat, to Król Siedmiu Mórz. Misją, tego niechętnie sprawującego rządy na Atlantydzie władcy, jest ochrona całej Ziemi. Miota się on jednak między światem ponad powierzchnią wód nieustannie pustoszącym morza, a mieszkańcami Atlantydy dążącymi do wszczęcia buntu.

„Aquamana” wyreżyserował James Wan, doskonale znany każdemu fanowi horrorów, który ma na swoim koncie takie hity jak pierwsza część „Piły”,  siódmą odsłonę „Szybkich i wściekłych” oraz dwie części „Obecności”.

W obsadzie znaleźli się: Jason Momoa, Amber Heard, Nicole Kidman, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Djimon Hounsou oraz Dolph Lundgren.

„Aquaman” zadebiutuje w polskich kinach już 19 grudnia.

Zwiastun filmu Aquaman

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów