Nowy zwiastun filmu Transformers: Ostatni Rycerz

| | Przeczytasz w 1 min.

Paramount Pictures udostępnił nowy zwiastun filmu Transformers: Ostatni Rycerz. Jest to piąta i zarazem ostatnia część kinowej serii w reżyserii Michaela Bay’a (13 godzin: Tajna misja w Benghazi, Sztanga i cash). Twórcą muzyki do filmu jest Steve Jablonsky (Żywioł, Deepwater Horizon, Łowca czarownic), który jest odpowiedzialny za oprawę muzyczną do wszystkich części serii. W roli głównej zobaczymy ponownie Marka Wahlberga (Patriots Day, Infiltracja, Strzelec), który powtórzy rolę Cade’a Yeagera z czwartej części pod tytułem Transformers: Wiek zagłady z 2014 roku.

W piątej części serii Cade Yeager (Wahlberg) wraz z brytyjskim lordem Edmundem Burtonem (Hopkins) oraz profesorem Uniwersytetu Oxforda (Haddock), próbują rozwiązać zagadkę przybywania Autobotów na ziemię. W pozostałych rolach występują m.in. Anthony Hopkins (Milczenie owiec, Hannibal), Josh Duhamel (Och, życie, miniserial 22.11.63), Laura Haddock (Strażnicy Galaktyki), Santiago Cabrera (Miłość i inne nieszczęścia, Che- Rewolucja), Tyrese Gibson (Czterej bracia, Za szybcy, za wściekli), Stanlej Tucci (Diabeł ubiera się u Prady) oraz Isabela Moner.

Reżyser Michael Bay napisał w opublikowanym liście do fanów, że Transformers: Ostatni Rycerz będzie ostatnią częścią w jego reżyserii, jednak nalega aby seria była kontynuowana. Premiera filmu przewidziana jest 21 czerwca tego roku.

Poniżej zwiastun filmu Transformers: Ostatni Rycerz