Nowy zwiastun filmu Mumia

| | Przeczytasz w 1 min.

Universal Pictures udostępnił nowy zwiastun filmu Mumia z Tomem Cruisem (Na skraju jutra, seria filmów Mission: Impossible) w roli głównej. Reżyserem obrazu jest Alex Kurtzman (Ludzie jak my). Scenariusz do filmu napisał Christopher McQuarrie i Jon Spaihts. Za produkcję odpowiada Chris Morgan, Sean Daniel oraz Alex Kurtzman. Studio Universal ma w planach nakręcenie serii filmów o znanych potworach m.in. Wilkołaka, Niewidzialnego człowieka, Narzeczonej Frankensteina czy Van Helsinga.

Ukryta przez wieki w grobowcu, pośród gorących piasków pustyni, księżniczka Ahmanet budzi się do życia w XXI wieku. Przez wieki jej złość i rozgoryczenie rosło w siłę z powodu niesprawiedliwości jaka ją spotkała w poprzednim życiu. Po przebudzeniu ma zamiar zaprowadzić nowy ład i porządek w świecie gdzie prym wiodą bogowie i potwory.

W pozostałych rolach występują m.in.  Russell Crowe (Nice Guys. Równi goście, Człowiek ze stali), Annabelle Wallis (serial Peaky Blinders, Grimsby), Sofia Boutella (Star Trek: W nieznane, Kingsman : Tajne służby), Jake Johnson (serial Jess i chłopaki, Jurassic World), Corutney B. Vance (American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona). Premiera filmu Mumia odbędzie się 9 czerwca tego roku.

Poniżej zwiastun filmu Mumia

Źródło: comingsoon.net