Nowy rozdział roszerzenia Realm of the Gods do Fiesta Online już dostępny

Fiesta Online Realm Of The Gods

Gamigo ogłosiło, że Amatheon’s Corruption, kolejny rozdział rozszerzenia Realm of the Gods do darmowego MMORPG Fiesta Online, jest już dostępne.

Dodatek Realm of the Gods zadebiutował pod koniec lipca 2021 roku i jest to największe jak dotąd rozszerzenie wydane do Fiesta Online, wprowadzające do gry szereg nowości, w tym między innymi nowe światy i zadania oraz wcześniej niespotykanych przeciwników. Zwiększeniu uległ również maksymalny poziom postaci, dzięki czemu gracze mogą teraz osiągnąć aż 140 level.

Oficjalny zwiastun Fiesta Online

W Realm of the Gods gracze stawali naprzeciw Pagelowi oraz jego nowemu sojusznikowi, walcząc przy tym z pustoszącym krainy zepsuciem. Tym razem Pagel przeciągnął na swoją stronę również tytułowego Crixusa Amatheona, dzięki którego potędze wspomniane zepsucie jeszcze bardziej zagraża mieszkańcom Isyi. Nowa ścieżka fabularna rzuca graczy w pogoń za Crixusem, stawiając przed nimi szereg różnorodnych wyzwań, które będą musieli pokonać nim otrzymają szansę na zmierzenie się z przeciwnikiem w jego świątyni.

Według zapewnień twórców, Amatheon ma być najbardziej złożonym i wymagającym bossem w przepastnej, bo już piętnastoletniej historii Fiesta Online. Droga do niego z kolei zabrać ma graczy do niespotykanych wcześniej, szybko zmieniających się lokacji.

Tagi: , , ,