Nowy fragment filmu Wyspa Psów Wesa Andersona

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Wyspa Psów

Każdy kolejny film Wesa Andersona to niemałe wydarzenie w świecie kina. Tym razem reżyser Rushmore, Genialnego klanu i Grand Budapest Hotel, jego ostatniego filmu z 2014 roku, który zgarnął aż cztery Oscary, powraca do świata animacji. Jego Fantastyczny Pan Lis z 2009 roku został bardzo ciepło przyjęty i wszystko wskazuje na to, że jego najnowszy projekt podąży tę samą ścieżką.

O Wyspie Psów głośno jest nie tylko ze względu na postać reżysera, ale to film, który już 15 lutego otworzy 68 Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. Jakby tego mało, najnowsze dzieło Wesa Andersona stworzy sytuację bez precedensu, gdyż po raz pierwszy w historii niemieckiego festiwalu, filmem otwarcie będzie animacja.

Wyspa Psów opowie historię chłopca, który wyrusza w podróż po Japonii w celu odnalezienie swojego psa.

Głosów bohaterom użyczyli: Yoko Ono, Frances McDormand, Bill Murray, Jeff Goldblum, Greta Gerwig, Scarlett Johannson, Tilda Swinton, Bryan Cranston, Edward Norton, Ken Watanabe, Harvey Keitel oraz Liev Schreiber.

Światowa premiera filmu odbędzie się na Berlinale, zaś film trafi do amerykańskich kin już 23 marca. W Polsce pojawi się 20 kwietnia.

Fragment filmu Wyspa Psów

 

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów