Nowe warianty map pojawią się w Call of Duty: Black Ops 4 (Plotka)

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Za sprawą jednego z youtuberów (NerosCinema) do sieci trafiło wideo przedstawiające mapy z Call of Duty: Black Ops 4 o odmienionym wyglądzie. Zmian doczekać miałyby się mapy Firing Range Night oraz Seaside Sunset. Według przedstawionych informacji, nowe wersje pojawiły się w plikach gry wraz z ostatnią aktualizacją. Z dużą dozą pewności można więc zakładać, że wkrótce oficjalnie ujrzą światło dzienne. Wideo możecie obejrzeć poniżej.

Call of Duty: Black Ops 4 – nowe mapy

Call of Duty: Black Ops 4 zadebiutowało ponad miesiąc temu na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One i nie tylko zgarnęło wiele pozytywnych recenzji, ale również świetnie się sprzedaje. Nowa odsłona kultowej strzelanki, choć pozbawiona kampanii single player, podbiła serca graczy bogactwem rozgrywki wieloosobowej. Z naszą recenzją Call of Duty: Black Ops 4 możecie zapoznać się tutaj.

Źródło: https://www.dualshockers.com/black-ops-4-map-variants/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów