Nowe symulatory – Dig It! Symulator Koparki oraz Symulator Pomocy Drogowej

Informacja Prasowa | | Przeczytasz w 2 min.

Miłośników symulatorów różnych, ciekawych pojazdów, ucieszy zapewne fakt, że jeszcze w kwietniu na rynku pojawią się aż dwie gry na PC, pozwalające zasiąść za sterami oryginalnych maszyn.

Dig It! Symulator Koparki – skierowany jest do osób, które uwielbiają przeszywający powietrze ryk silnika wysokoprężnego oraz tony ziemi poruszane siłą potężnych koparek, buldożerów i wywrotek. Załóż własną firmę budowlaną i podejmij się zadań w obrębie tętniącego życiem miasta oraz jego okolic (m.in. żwirownia, przedmieścia, strefa robót drogowych, obszar przemysłowy). Czeka na Ciebie mnóstwo potężnych i szczegółowo odwzorowanych maszyn przemysłowych, duża liczba zróżnicowanych, dołączanych narzędzi, realistyczna fizyka zróżnicowanej gleby i podłoża.

Symulator Pomocy Drogowej – pojawi się w dedykowanej serii Niesamowite Maszyny, oferując możliwość pokierowania własnym centrum pomocy drogowej. Do Twojej dyspozycji jest cały szereg specjalnych pojazdów opartych o autentyczne modele, od klasycznych lawet po helikoptery. Akumulator rozładował się na mrozie? Samochód złapał gumę w deszczowy dzień? Chłodnica przegrzała się w upale? Twoja ekipa ratunkowa poradzi sobie nie tylko z awariami, stanowiącymi chleb powszedni w tej branży, ale będzie mogła uczestniczyć także w realistycznych misjach ratunkowych. Twoim zadaniem będą nie tylko prace operacyjne i naprawy pojazdów, przy zróżnicowanych warunkach pogodowych, ale także zarządzanie firmą – m.in. pozyskiwanie nowych klientów i szkolenia personelu.

Obydwa tytuły trafią na półki sklepowe w dniu 16 kwietnia, wraz z polską wersją językową (lokalizacja kinowa). Gry będą dostępne w cenach: Dig It! Symulator Koparki w cenie 59,90 zł, Niesamowite Maszyny: Symulator Pomocy Drogowej w cenie 39,90 zł.

Źrodło: Informacja prasowa.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów