Nowe informacje o Uncharted 4

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Magazyn Game Informer kolejny raz nie zawiódł i podał masę ciekawych i nowych informacji o jednej z największych nadziei 2015 roku, czyli grze Uncharted 4. Naughty Dog rozpoczęło pracę nad nowymi przygodami Nathana Drake’a tuż po po wydaniu Uncharted 3. Prace pełną parą i w pełnym składzie osobowym ruszyły jednak dopiero po skończeniu dodatku do The Last of Us.

Wydarzenia w najnowszej odsłonie Uncharted maja rozgrywają się trzy lata po zakończeniu wydarzeń z trzeciej części. Wspólne życie Nathana i  Elene to prawdziwa sielanka, jednak ich szczęście zostaje zmącone po pojawieniu się brata Drake’a – Sama. Co ciekawe jegomość był przez lata uznawany za zmarłego, to też jego pojawienie okazało się dla reszty bohaterów szokujące.

Nathan wraz z bratem wyruszą w pełną przygód podróż. Tym razem sporo czasu spędzimy na Madagaskarze, gdzie będziemy poszukiwać legendarnej przystani piratów. Wydarzenia jednak nie będą się toczyć w jednym miejscu i tak jak w poprzednich odsłonach ekipa z Naughty Dog zadbała by gracze zwiedzili kilka niezwykłych miejsc.

W grze ma nie zabraknąć stałych kompanów Nathana, czyli Eleny i Sully’ego (liczyłem również na Chloe, ale jak na razie nic na jej temat nie wiadomo).

Uncharted 4 ukaże się w 2015 roku wyłącznie na konsolę PlayStation 4

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów