FIFA 17 – oto nowe szczegóły

Paweł Ziarkiewicz | @Xpawel5 | | Przeczytasz w 1 minutę

Informowaliśmy Was już o tym, że nowa odsłona popularnego symulatora piłki nożnej będzie zawierała tryb fabularny, co potwierdził jeszcze raz prowadzący konferencji EA na tegorocznych targach E3. Młody Alex Hunter przeżyję przygodę w Premier League przechodząc wiele wzniosłych jak i przykrych doświadczeń. Jakie zmiany przyniesie jeszcze nowa odsłona?

Przede wszystkim EA szykuje wiele zmian na tle technicznym. Duże modyfikacje zapowiadane przez producentów to przede wszystkim nowe stałe fragmenty i możliwość wykonywania ich w niepowtarzalnym stylu. Starcia fizyczne nabiorą lepszego kształtu – gracz w pełni będzie kontrolował zarówno piłkarzy, ich zachowanie jak i piłkę. Sztuczna inteligencja  stanie się o wiele przystępniejsza by jak najbardziej odwzorować naturalne reakcje zawodników. Dodatkowo tytuł zaoferuje także kolejne możliwości w technikach ofensywnych.

Produkcja umieszczona na silniku Frostbite pojawi się na sklepowych półkach już 29 września br.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów