Nowe gry na Xbox One otrzymają wsparcie dla myszki i klawiatury

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Razer Turret
Razer Turret

Razer podczas trwających obecnie targów CES w Las Vegas, zaprezentował zestaw Turret wykonany z myślą o użytkownikach Xboksa One. To nic innego jak klawiatura i mysz, ale dzięki temu dowiedzieliśmy się jakie nowe gry będą wspierane przez ten typ kontroli.

Nowymi grami z zaimplementowaną funkcją mają być Gears 5, Gears Tactics i The Sims 4. Mówiono również o PlayerUnknown’s Battlegrounds, ale ostatecznie gra nie otrzymała wsparcia dla myszki i klawiatury i nie wiadomo czy w ogóle otrzyma.

Warto dodać, że każda z wymienionych gier będzie działać z dowolnym kompletem, więc nie trzeba ograniczać się jedynie do sprzętu Razera, który nie należy do najtańszych. Ponadto na stronie firmy poza tradycyjną informacją i kompatybilności, można również zauważyć informacje o wsparciu dla oświetlenia Chroma, którego nie wspiera każda z obecnie kompatybilnych gier.

Na listę kompatybilnych gier możecie rzucić okiem tutaj.

Myślicie, że taki typ kontroli na konsoli się sprawdzi, biorąc pod uwagę, że będzie dostępny nawet w grach na wyłączność?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów