Nowe gry dostępne we wstecznej kompatybilności Xbox One

| @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Tradycyjnie już Larry Hryb podał za pośrednictwem Twittera tytuły gier, które zasilą bibliotekę wstecznej kompatybilności konsoli Xbox One. Dziś dodano kolejnych trzy produkcje:

  • VANQUISH,
  • Lara Croft and the Guardian of Light,
  • Brave: The Video Game

Wśród nich jest Vanquish od PlatinumGames, to jedna z ciekawszych strzelanek jakie wylądowały na konsolach siódmej generacji. Tytuł w 2010 roku zadebiutowała na PlayStation 3 i Xbox 360 i został dość ciepło przyjęty przez środowisko.

Lara Croft and the Guardian of Light to platformowa gra akcji stworzona przez Crystal Dynamics. Produkcja została wydana w formie cyfrowej przez Square Enix na platformy Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 i iOS. Od wcześniejszych gier z serii Tomb Raider odróżnia ją silny nacisk położony na rozgrywkę w trybie kooperacji. W grze wieloosobowej gracz wciela się w postać Lary Croft lub majańskiego wojownika Toteca. Postaci muszą ze sobą współpracować, aby powstrzymać złego ducha Xolotla i odnaleźć Dymiące Zwierciadło.

Ostatnia produkcja dodana dzisiaj do wstecznej kompatybilności Xbox One to Brave: The Video Game. Produkcja znajduje się w marcowej rozpisce Games with Gold.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Twórca Stardew Valley zdradził swoje plany na przyszłość. Jednym z nich jest całkowicie nowa gra… https://t.co/TVJoOjjuNf
Znamy datę premiery Smoke and Sacrifice na konsolach PlayStation 4 i Xbox One https://t.co/2sKXRABYNS https://t.co/Ekjq37wRv7

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch