Nowe gry dostępne we wstecznej kompatybilności Xbox One

xbox one wsteczna kompatybilność 1 e1474457293977

Tradycyjnie już Larry Hryb podał za pośrednictwem Twittera tytuły gier, które zasilą bibliotekę wstecznej kompatybilności konsoli Xbox One. Dziś dodano kolejnych trzy produkcje:

  • VANQUISH,
  • Lara Croft and the Guardian of Light,
  • Brave: The Video Game

Wśród nich jest Vanquish od PlatinumGames, to jedna z ciekawszych strzelanek jakie wylądowały na konsolach siódmej generacji. Tytuł w 2010 roku zadebiutowała na PlayStation 3 i Xbox 360 i został dość ciepło przyjęty przez środowisko.

Lara Croft and the Guardian of Light to platformowa gra akcji stworzona przez Crystal Dynamics. Produkcja została wydana w formie cyfrowej przez Square Enix na platformy Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360 i iOS. Od wcześniejszych gier z serii Tomb Raider odróżnia ją silny nacisk położony na rozgrywkę w trybie kooperacji. W grze wieloosobowej gracz wciela się w postać Lary Croft lub majańskiego wojownika Toteca. Postaci muszą ze sobą współpracować, aby powstrzymać złego ducha Xolotla i odnaleźć Dymiące Zwierciadło.

Ostatnia produkcja dodana dzisiaj do wstecznej kompatybilności Xbox One to Brave: The Video Game. Produkcja znajduje się w marcowej rozpisce Games with Gold.