Nowa Fortyfikacja zmierza do Anthem

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Anthem przechodzi dość burzliwy okres, a BioWare może nie zdążyć z dodawaniem nowej zawartości. Na szczęście dziś pojawi się nowa Fortyfikacja, więc gracze z pewnością wrócą do gry choć na chwilę.

Sunken pojawił się z aktualizacją do wersji 1.1.0. Nowa zawartość i aktualizacja będą do pobrania zaraz po zakończeniu konserwacji serwerów przygotowujących produkcję do nowej zawartości i łatki.

Wszelkie nowości i zmiany pojawią się w formie notatki studia na oficjalnej stronie lub reddicie. W tej chwili nie znamy szczegółów związanych z nadchodzącą aktualizacją, ale poprawek powinno być sporo.

Anthem Sunken Cell

Co do nowej fortyfikacji, to może być to podwodne więzienie, ale to przyjdzie nam sprawdzić dopiero po uruchomieniu gry.

Miejmy nadzieję, że BioWare na tym nie poprzestanie i nowe aktywności będą teraz nieodłącznym elementem kolejnych aktualizacji.

Źródło: https://www.pcgamer.com/anthem-sunken-cell-stronghold/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów