Nowa aktualizacja do Gran Turismo 6

gran turismo 6

Cała łatka aktualizacyjna o numerze  1.12 zajmuje 484 MB i wprowadza wiele modyfikacji oraz dwa nowe auta. Już dzisiaj można się cieszyć z jazdy Toyotą FT-1 oraz Nissan GT-R NISMO ’14. Pełna lista wprowadzonych zmian znajduje się poniżej.

 • Udostępniona została „Toyota FT-1 Vision Gran Turismo”. Projekt FT-1 dopracowany do perfekcji i idealnie przystosowany do wyścigów.
 • Gdy aktualizacja zostanie zainstalowana, samochód będzie można kupić dzięki opcji „Vision GT”, która znajduje się w dziale „SAMOCHODY” w „Moim Centrum”. Innym sposobem na zdobycie samochodu jest ukończenie okrążenia (czas nie jest istotny) w nowym wyścigu w „Zawody sezonowe”, dostępnym przez ograniczony czas.
 • Zawody „Sierra na czas” zostały dodane do sekcji „ZAWODY SPECJALNE” w „Moim Centrum”. Na pierwszym oryginalnym długim torze – „Circuito de la Sierra” – stworzonym na podobieństwo regionu Ronda w Hiszpanii, gracze będą się starali ukończyć okrążenie w wyznaczonym czasie.
 • Pozostały czas można wydłużyć poprzez mijanie punktów kontrolnych. Wyprzedzanie innych samochodów podniesie twój licznik kombinacji, a twój wynik będzie obliczany na podstawie przejechanego dystansu. Istnieje wiele sposobów na poprawienie swojego wyniku. Postaraj się je znaleźć!
 • Funkcja „Szybki wyścig” została dodana do sekcji „ONLINE” w „Moim Centrum”. Po wybraniu zawodów gracze zostaną porównani z innymi zawodnikami z całego świata, aby szybko i łatwo znaleźć przeciwników do wyścigu w sieci.
 • Następujące samochody zostały dodane do opcji „Salony samochodowe” w dziale „SAMOCHODY” w „Moim Centrum”. Znajdziesz je również w opcji „Samochody polecane”, w tym samym dziale:

  – Toyota FT-1 graphite
  – Nissan GT-R NISMO ’14(*)

  *Gracze, którzy brali udział w sieciowych kwalifikacjach do GT Academy 2014, otrzymają ten samochód bez dodatkowych opłat.

 • Masz teraz możliwość zainstalować „Dodatkowe liczniki” dzięki opcji „Modyfikowalne części” w dziale „TUNING I WARSZTAT” w „Moim Centrum”. Możesz dodać maksymalnie 3 z podanych poniżej: wskaźnik dopalacza, wskaźnik temperatury wody, wskaźnik temperatury oleju, obrotomierz, prędkościomierz, wskaźnik ciśnienia oleju i wskaźnik paliwa.
 • THRUSTMASTER® T300 RS jest w pełni kompatybilny z Gran Turismo 6. Możesz zmienić sterowanie dzięki kategorii „Kierownica” na ekranie „Opcje” w „MENU” (dostępnym po naciśnięciu przycisku START).
 • Wartość „Siła efektu Force Feedback”, którą można było modyfikować tylko poprzez kategorię „Charakterystyka sterowania” na ekranie „Opcji” w „MENU”, teraz jest również dostępna w „Opcjach jazdy” w „Szybkim menu” wyświetlanym przed wyścigiem.
 • Dodatkowo siła efektu Force Feedback, którą wcześniej można było modyfikować tylko poprzez opcję „Siła efektu Force Feedback”, może być regulowana oddzielnie, za pomocą suwaków „Maks. moment obrotowy Force Feedback” i „Czułość Force Feedback”. Można teraz ustawić niezależnie od siebie siłę efektu w ekstremalnych zakrętach oraz czułość w pobliżu pozycji neutralnej.
 • Force Feedback może być dostosowany do kontrolerów o 200 stopniach obrotu, takich jak Driving ForceTM EX.
 • Zmieniono sposób działania wspomagania silnikiem elektrycznym w Toyocie TS030 Hybrid ’12. Ponieważ wspomaganie silnikiem elektrycznym działa, tylko gdy samochód ma wciśnięty do oporu pedał gazu (ponad 80%), silnik ten nie będzie się załączał podczas częściowego wciskania gazu w zakrętach.

Źródło: http://www.gran-turismo.com/