Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

FILMY I SERIALE

Nolan North wspomina o Uncharted 5

Aktor użyczający głos amerykańskiemu Nathanowi Drakeowi Nolan North (Polskim jest oczywiście Jarosław Boberek) w wywiadzie dla The Vulture Nolan powiedział:

„W zależności od tego ile pieniędzy zarobi gra, Sony może chcieć zrobić kolejną odsłonę serii pod skrzydłami innego studia. A ja bardzo chciałbym wówczas wrócić”

Uncharted 4: Thief’s End zebrało bardzo dobre oceny, mimo iż reklamowano grę jako zamknięcie serii, widać nie jest to takie pewne. Zawsze inne studio może zająć się stworzeniem czegoś nowego w uniwersum Uncharted, tym bardziej że pole do popisu jest dość duże. Choćby charyzmatyczna i ciekawa postać Victora Sullivana o którym wciąż niewiele wiemy, to moim zdaniem spokojnie materiał na nową serię.

Inną ciekawostką jest, iż Neil Druckmann – dyrektor kreatywny studia wpadł na pomysł uśmiercenia Eleny w drugiej części. Na pomysł naciskał dość mocno, a gdyby tak się stało, historia potoczyłaby się zupełnie inaczej.

1 komentarz

1 komentarz

  1. Anonim

    6 stycznia 2017 at 17:57

    Nie mam Unchardet 4, ale z przyjemnością zobaczyłbym następną odsłonę tej serii. unchardet 4 było świetną grą ale unchardet 3 i 2 według mnie było lepsze. ( dla twórców ) Chciałbym zobaczyć unchardet 5 w nowym, otwartym i swobodnym świecie , moi kumple też tak uważają. Byłoby fajnie gdyby było wprowadzone przełanczanie tak jak w gta 5.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement