Nolan North wspomina o Uncharted 5

Daniel Klos | | Przeczytasz w 1 minutę

Aktor użyczający głos amerykańskiemu Nathanowi Drakeowi Nolan North (Polskim jest oczywiście Jarosław Boberek) w wywiadzie dla The Vulture Nolan powiedział:

„W zależności od tego ile pieniędzy zarobi gra, Sony może chcieć zrobić kolejną odsłonę serii pod skrzydłami innego studia. A ja bardzo chciałbym wówczas wrócić”

Uncharted 4: Thief’s End zebrało bardzo dobre oceny, mimo iż reklamowano grę jako zamknięcie serii, widać nie jest to takie pewne. Zawsze inne studio może zająć się stworzeniem czegoś nowego w uniwersum Uncharted, tym bardziej że pole do popisu jest dość duże. Choćby charyzmatyczna i ciekawa postać Victora Sullivana o którym wciąż niewiele wiemy, to moim zdaniem spokojnie materiał na nową serię.

Inną ciekawostką jest, iż Neil Druckmann – dyrektor kreatywny studia wpadł na pomysł uśmiercenia Eleny w drugiej części. Na pomysł naciskał dość mocno, a gdyby tak się stało, historia potoczyłaby się zupełnie inaczej.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki w komentarzach
0 Odpowiedz na wątek
0 Followers
 
Najpopularniejsze komentarze
Najlepiej oceniane komentarze
0 Comment authors
Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Anonimowo
Gość
Anonimowo

Nie mam Unchardet 4, ale z przyjemnością zobaczyłbym następną odsłonę tej serii. unchardet 4 było świetną grą ale unchardet 3 i 2 według mnie było lepsze. ( dla twórców ) Chciałbym zobaczyć unchardet 5 w nowym, otwartym i swobodnym świecie , moi kumple też tak uważają. Byłoby fajnie gdyby było wprowadzone przełanczanie tak jak w gta 5.

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów