Nintendo wyda nową wersję konsoli Switch w połowie 2019 roku

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Nintendo powoli planuje wydanie nowej wersji swojej obecnej konsoli. Według Wall Street Journal ma to nastąpić w połowie przyszłego roku, ale nie spodziewajmy się diametralnych zmian względem pierwszej generacji.

Dostawcy poszczególnych komponentów składających się na konsolę wiedzą już o planach Big N i obecnie współpracują z koncernem.

W tej chwili Japończycy zastanawiają się nad ogólnym zarysem nowej wersji konsoli Switch, więc biorą pod uwagę nowsze części i nowe funkcje dla systemu operacyjnego nadchodzącej konsoli. Jedną z nowości powinien być lepszy wyświetlacz, ponieważ obecny nie należy do najlepszych ekranów i wielu graczy narzeka na ten element konsoli.

Brakuje mu wielu technologii znanych z droższych ekranów, ponadto Nintendo z pewnością nie zainwestuje w wyświetlacze typu OLED, które dla przykładu niedawno zadebiutowały w iPhonie X.

Więcej informacji dowiemy się w nadchodzących miesiącach, ale nie spodziewajmy się wielu zmian w porównaniu z obecnym modelem konsoli. Jedno jest pewne, sprzęt powinien być wydajniejszy od poprzednika.

Źródło: https://gematsu.com/2018/10/wall-street-journal-nintendo-to-introduce-new-switch-model-in-second-half-of-2019

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów