Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

NINTENDO

Nintendo wyda nową wersję konsoli Switch w połowie 2019 roku

Nintendo powoli planuje wydanie nowej wersji swojej obecnej konsoli. Według Wall Street Journal ma to nastąpić w połowie przyszłego roku, ale nie spodziewajmy się diametralnych zmian względem pierwszej generacji.

Dostawcy poszczególnych komponentów składających się na konsolę wiedzą już o planach Big N i obecnie współpracują z koncernem.

W tej chwili Japończycy zastanawiają się nad ogólnym zarysem nowej wersji konsoli Switch, więc biorą pod uwagę nowsze części i nowe funkcje dla systemu operacyjnego nadchodzącej konsoli. Jedną z nowości powinien być lepszy wyświetlacz, ponieważ obecny nie należy do najlepszych ekranów i wielu graczy narzeka na ten element konsoli.

Brakuje mu wielu technologii znanych z droższych ekranów, ponadto Nintendo z pewnością nie zainwestuje w wyświetlacze typu OLED, które dla przykładu niedawno zadebiutowały w iPhonie X.

Więcej informacji dowiemy się w nadchodzących miesiącach, ale nie spodziewajmy się wielu zmian w porównaniu z obecnym modelem konsoli. Jedno jest pewne, sprzęt powinien być wydajniejszy od poprzednika.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement