Nintendo Labo – Nowa forma rozgrywki od Nintendo skupi się na kartonach

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Nintendo według zapowiedzi przedstawiło dzisiaj zupełnie nowy produkt dla najmłodszych graczy – Nintendo Labo. Najnowszy pomysł firmy opiera się na kartonach, które po złożeniu staną się wyjątkowym kontrolerem, m.in. wędką, pianinem, kierownicą czy nawet domem. Do wszystkiego będzie oczywiście dodawane odpowiednie oprogramowanie, by móc w pełni wykorzystać tego typu sprzęt.

Pojawi się również jeden większy zestaw, który w całości skupi się na stworzeniu stroju robota, składającego się z plecaka i futurystycznych okularów. Trzeba przyznać, że Nintendo nie boi się eksperymentować i jak dziwny ten pomysł by nie był, na pewno znajdzie swoich odbiorców. Jedynym minusem, który może pokrzyżować plany Nintendo, jest cena obu zestawów. Pierwszy, oferujący kilka urządzeń zadebiutuje w cenie 69,99$ (239 zł), a drugi, dotyczący robota, za 79,99$ (273 zł). Nie zabraknie również dedykowanych taśm i naklejek sprzedawanych oddzielnie, mających na celu pełną personalizację naszych urządzeń za jedyne 9,99$ (34 zł).

Nintendo Labo na rynku zadebiutuje 20 kwetnia tego roku.

Nintendo Labo – Zwiastun produktu oraz galeria:

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/nintendo-labo-build-play-toy-con-kits-announced-switch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów