Nintendo Direct – zobaczymy Splatoon 2 oraz ARMS

W co pogramy na Nintendo Switch po Zeldzie?

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Nintendo ogłosiło dzisiaj, że jeszcze w tym tygodniu odbędzie się Nintendo Direct. Wydarzenie ma skupić się przede wszystkim nad dwiema grami nadchodzącymi na konsolę Nintendo Switch. Mowa tu oczywiście o Splatoon 2 oraz ARMS. Nie zabraknie również tematów związanych z nadal bardzo popularną konsolą Nintendo 3DS. Pokaz odbędzie się w środę 13 kwietnia o godzinie 24:00. Transmisję będzie można oglądać na kanale Twitcha.

Splatoon 2 podobnie jak pierwowzór będzie kolorową strzelanką nastawioną głównie na sieciowe potyczki. Ponownie kierować będziemy kierować Inklingami, które naparzają do siebie bronią na farbę. Natomiast ARMS to gra bokserska gdzie kierujemy postaciami, które mają rękawice umieszczone na długich sprężynach. Gra stawia na pojedynki 1 vs. 1 na małych arenach.

https://twitter.com/NintendoAmerica/status/851434613343895552

Źródło: Dualshockers

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów