NieR: Automata nowy trailer i potwierdzona data premiery wersji PC

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Square Enix oraz Platinum Games opublikowali nowy trailer gry NieR: Automata. Ponadto potwierdzono datę premiery wersji PC. Okazuje się, że komputerowi gracze w Europie nie będą musieli długo czekać, bo gra zadebiutuje jednak tego samego dnia co wersja PlayStation 4, czyli 10 marca.

Najnowsza produkcja Platinum Games, to sequel Nier z 2010 roku. Jej akcja rozgrywa się w odległej przyszłości, w której ludzkość została zgładzona przez obcą zmechanizowaną cywilizację. W grze wcielimy się w androida o imieniu YoRHa No.2 Type B. Wojowniczka zostaje wysłana z Księżyca na Ziemię, by odbić ją z rąk mechanicznych okupantów.

NieR: Automata będzie na każdym PS4 działała w 60 klatkach na sekundę, ale różniła się będzie rozdzielczością. I tu uwaga. Gra na zwykłej PlayStation 4 będzie wyświetlana w rozdzielczości 900p, czyli nieco więcej niż HD i trochę mniej niż Full HD. Z kolei na Pro gra będzie wyświetlana w natywnej rozdzielczości 1080p. To oczywiście oznacza brak wsparcia dla rozdzielczości 4K.

NieR: Automata zwiastun

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Tomek Piotrowski pisze:

    Świetna wiadomość. Bałem się że będę musiał znowu wywalać gierki z PS4 żeby instalować coś nowego. Plus na PC będzie dało się taniej wyrwać i grafika powinna być lepsza lub minimum na poziomie prosiaka.

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów