NieR: Automata może ukazać się także na Xbox One

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Gra Nier: RepliCant debiutowała w 2010 roku na PlayStation 3 i Xbox 360, jednak kolejna odsłona nie jest na razie planowana w edycji na konsolę Microsoftu. Choć NieR: Automata ma zadebiutować w lutym tylko na PlayStation 4 to ostatnie informacje pozwalają mieć nadzieję, że właściciel Xbox One też będą mogli zagrać w najnowszą produkcję Platinum Games.

Producent gry – Yosuke Saito, w wywiadzie udzielonemu serwisowi Game Rant oznajmił, że deweloper rozważa wydanie NieR: Automata na Xbox One, jednak decyzja ta będzie zależała od sukcesu jaki osiągnie gra na platformie Sony oraz PC.

Saito wyjawił także, że produkcja jest przygotowywana pod konsolę PlayStation 4 Pro i ma na niej działać w 60 klatkach na sekundę. Obecnie zespół pracuje nad osiągnięciem rozdzielczości 4K.

NieR: Automata zadebiutuje w Japonii 23 lutego przyszłego roku w edycji na PS4. Tytuł ma się także ukazać w pozostałych regionach oraz na platformie Steam, ale nie wiemy jeszcze kiedy to nastąpi.

Źródło: https://gamerant.com

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów