Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom ze zwiastunem premierowym od Bandai Namco

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Level-5 odpowiedzialne za produkcję Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom ostatni zwiastun gry umieściło na swoim japońskim kanale już trzy dni temu, więc nadszedł i czas na samo Bandai Namco America. Firma udostępniła dzisiaj premierowy zwiastun produkcji, przedstawiający zarys fabularny, grywalnych bohaterów oraz kilka starć z większymi przeciwnikami.

Historia Ni No Kuni 2 rozgrywać się będzie wiele lat po wydarzeniach z Ni No Kuni: Wrath of the White Witch i skupi się na młodym królu Evanie, który po wygnaniu z Ding Dong Dell postanawia założyć własne królestwo i zjednoczyć całe Ni No Kuni. Pod względem rozgrywki tym razem jednak będziemy mieli do czynienia z JRPG-iem akcji, o czym będziecie mogli się przekonać, oglądając premierowy zwiastun załączony poniżej.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom na PlayStation 4 i PC zadebiutuje już w ten piątek, 23 marca. Według pierwszych recenzji możemy spodziewać się naprawdę wyjątkowej przygody. Gra w serwisie metacritic na ten moment może się pochwalić średnią ocen na poziomie 89/100.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – Zwiastun premierowy od Bandai Namco:

Źródło: https://gematsu.com/2018/03/ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-launch-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów