Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – pierwsze informacje dotyczące DLC

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca Bandai Namco wraz ze studiem Level-5 przedstawił dzisiaj pierwsze szczegóły dotyczące nadchodzących dodatków do Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom. Pierwszy z nich, darmowy Adventurer Pack, trafi do gry już 9 sierpnia. Znajdziemy w nim m.in. dodatkowe piętra w Faraway Forest Cave, nowe kostiumy dla Evana i pozostałych bohaterów oraz nowych bossów, Blackharta i Zetę. Dodatkowe questy zostaną odblokowane po ukończeniu gry.

Kolejne informacje dotyczą już płatnych DLC, wchodzących w skład przepustki sezonowej. Pierwszy dodatek zadebiutuje zimą tego roku i skupi się na wprowadzeniu do gry zupełnie nowych dungeonów. Zostaną one podzielone na piętra, na których stopniowo będzie rosnąć poziom trudności. Drugi dodatek natomiast wprowadzi nową historię i zostanie udostępniony na początku przyszłego roku. Więcej szczegółów na jego temat ma zostać przedstawionych już wkrótce.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – Adventurer Pack:

Źródło: https://gematsu.com/2018/07/ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-free-dlc-adventure-pack-launches-august-9-story-expansions-launch-this-winter-and-early-2019

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów