Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – prezentacja miasta Hydropolis

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Bandai Namco wczoraj wieczorem udostępniło kolejny krótki filmik dotyczący Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom, przedstawiający drugie z dostępnych w grze miast, miasto Hydropolis, rządzone przez piękną królową Nerea’e. Jest ono sporym kontrastem dla zaprezentowanego kilka dni temu Goldpaw, w którym główną atrakcją jest ogromne kasyno, a państwowe problemy rozwiązuje się za pomocą rzutu specjalną kostką. Hydropolis, choć piękne, jest miastem prawa, bacznie monitorowanym przez wszechwidzące Oko Królowej, nadzorujące mieszkańców i w dzień, jak i w nocy.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom na PS4 i PC zadebiutuje już 23 marca. Historia drugiej odsłony będzie się rozgrywać wiele lat po wydarzeniach z jedynki i skupi się na młodym królu Evanie, który po wygnaniu z Ding Dong Dell postanawia założyć własne królestwo i zjednoczyć całe Ni No Kuni. Pod względem rozgrywki tym razem jednak będziemy mieli do czynienia z JRPG-iem akcji, o czym będziecie mogli się przekonać, oglądając drugi z załączonych materiałów. Produkcja zostanie również rozbudowana o starcia w stylu gier RTS oraz budowanie królestwa przypominające to dostępne w wielu grach mobilnych.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – prezentacja miasta Hydropolis:

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-hyrdropolis-tour-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów