Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – prezentacja miasta Goldpaw

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Bandai Namco udostępniło wczoraj krótki zwiastun Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom przedstawiający jedno z wielu miast, które pojawią się w grze, miasto Goldpaw. Jest to wyjątkowe miasteczko ze względu na rozwiązywanie wszelkich państwowych problemów za pomocą rzutu specjalną kostką trzymaną przez brązowy posąg Lady Luck oraz fakt, że największą turystyczną atrakcją jest wielkie kasyno i hazard we wszelakiej formie.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom na PS4 i PC zadebiutuje już 23 marca. Historia drugiej odsłony będzie się rozgrywać wiele lat po wydarzeniach z jedynki i skupi się na młodym królu Evanie, który po wygnaniu z Ding Dong Dell postanawia założyć własne królestwo i zjednoczyć całe Ni No Kuni. Pod względem rozgrywki tym razem jednak będziemy mieli do czynienia z JRPG-iem akcji, o czym będziecie mogli się przekonać, oglądając drugi z załączonych materiałów. Produkcja zostanie również rozbudowana o starcia w stylu gier RTS oraz budowanie królestwa przypominające to dostępne w wielu grach mobilnych.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – prezentacja miasta Goldpaw:

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-goldpaw-tour-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Trylogia Crysis trafiła do programu wstecznej kompatybilności Xbox One - https://t.co/cTFe1gaEKz https://t.co/i12Ewbk3fX
Sinner: Sacrifice for Redemption już dostępny na platformie Discord - https://t.co/V1N4oAm9Sj https://t.co/cY0JxVeEG3

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch