Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – pierwsze 18 minut gry

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na kanale IGN pojawił się dzisiaj nowy, 18-minutowy materiał z Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom przedstawiający sam początek gry. Jak łatwo się domyślić, składa się on wyłącznie z samych spoilerów, więc jeśli nie chcecie sobie zepsuć zabawy, lepiej przeskoczcie do poprzednich prezentacji produkcji.

Historia Ni No Kuni 2 rozgrywać się będzie wiele lat po wydarzeniach z jedynki i skupi się na młodym królu Evanie, który po wygnaniu z Ding Dong Dell postanawia założyć własne królestwo i zjednoczyć całe Ni No Kuni. Pod względem rozgrywki tym razem jednak będziemy mieli do czynienia z JRPG-iem akcji, o czym będziecie mogli się przekonać, oglądając poniższy materiał. Produkcja zostanie również rozbudowana o starcia w stylu gier RTS oraz budowanie królestwa przypominające to dostępne w wielu grach mobilnych.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom już 23 marca zadebiutuje na PS4 i PC.

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom – pierwsze 18 minut gry:

Źródło: https://gematsu.com/2018/02/first-18-minutes-ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów