Ni No Kuni 2 z nowym materiałem od Bandai Namco

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Bandai Namco w ramach przeprosin za kolejne przełożenie premiery Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom, ze stycznia na marzec, udostępniło na otarcie łez nowy, zakulisowy materiał z powstawania produkcji oraz kilka zrzutów z gry. Druga odsłona Ni No Kuni opowie historię młodego króla Evana Pettiwhiskera Tildruma, który po wygnaniu z Ding Dong Dell postanawia utworzyć własne królestwo i zjednoczyć całe Ni No Kuni.

Twórcy tradycyjnie uzasadniają podjęcie takiej decyzji chęcią dostarczenia jak najbardziej dopracowanego projektu i przemyślanego zaimplementowania wszystkich nowości i pomysłów, które pojawiły się w trakcie tworzenia gry. Jednym z nich będzie budowanie własnego królestwa, mocno przypominające to znane z wielu gier mobilnych, które również zostało zaprezentowane na nowych materiałach z gry.

Pierwsze wrażenia z ogrywania produkcji możecie przeczytać w poście dotyczącym tegorocznego Warsaw Games Week: Warsaw Games Week 2017 – wrażenia z ogrywania nadchodzących produkcji

Ni No Kuni 2: Revenant Kingdom zadebiutuje na PS4 i PC 23 marca 2018 r.

Ni No Kuni 2 – Materiał  zakulisowy, zwiastun skupiający się na Japońskich aktorach głosowych oraz nowe zrzuty z gry:

Źródło: https://gematsu.com/2017/12/ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom-behind-scenes-trailer-screenshots

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów