Ni No Kuni 2 – dziennik deweloperski Giving Life to the Characters

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Ni No Kuni 2 na rynku po kilku delikatnych poślizgach zadebiutuje już 23 marca, więc Bandai Namco na różne sposoby stara nam się o tym fakcie przypominać.

Wczoraj na kanale PlayStation pojawił się kolejny dziennik deweloperski dotyczący produkcji, na którym Yoshiyuki Momose (projektant postaci), Akihiro Hino (twórca fabuły) i Takafumi Koukami (reżyser gry) opowiadają o tworzeniu i ożywianiu postaci. Yoshiyuki podkreśla m.in., że tytuł został stworzony w taki sposób, by gracz mógł polubić każdą z napotkanych w grze postaci oraz że choć na pierwszy rzut oka postaci mogą wydawać się płaskie (pod względem designu), w grze wyglądają kompletnie inaczej.

Ni No Kuni 2 zadebiutuje już 23 marca na PS4 i PC.

Ni No Kuni 2 – Dziennik deweloperski Bringing Characters To Life oraz część I:

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/ni-no-kuni-ii-details-broadleaf-kingdom-mode-elements-giving-life-characters-developer-diary

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów