Netflix zapowiada nowy serial komediowy

| @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Insatiable

Insatiable to nowy 12-odcinkowy serial Netflixa. Popularna platforma streamingowa zaprezentowała pierwszy teaser tej czarnej komedii.

Patty (Debby Ryan), przez lata prześladowana, lekceważona i niedoceniana z powodu swojej wagi, nagle chudnie i bierze odwet na wszystkich, którzy kiedykolwiek ją skrzywdzili. Bob Armstrong (Dallas Roberts), skompromitowany mecenas, którego prawdziwą pasją jest szkolenie uczestniczek konkursów piękności, jako jedyny dostrzega potencjał tkwiący w Patty i bierze ją pod swoje skrzydła – najpierw jako klientkę, której udziela porad prawnych, potem – już jako uczestniczkę wyborów miss, której pomaga w walce o tytuł najpiękniejszej. Ani Bob, ani jego żona Coralle (Alyssa Milano) nie mają jednak pojęcia, jak wielki jest głód zemsty u Patty i do czego może się ona posunąć, żeby odegrać się na każdym, kto kiedykolwiek ją zranił.

Twórczynią Insatiable jest Lauren Gussis, która została również producentką wykonawczą, a jej poprzednim projektem był słynny serial Dexter. Pozostałymi producentami wykonawczymi są: Ryan Seacrest, Nina Wass (Uwikłana), Andrea Shay, Todd Hoffman, Dennis Kim, Andy Fleming.

W obsadzie zobaczymy: Debby Ryan, Dallas Roberts, Alyssa Milano, Christopher Gorham, Erinn Westbrook, Michael Provost, Kimmy Shields, Irene Choi, Sarah Colonna.

Insatiable pojawi się na platformie już 10 sierpnia 2018 roku w TYM miejscu.

Zwiastun serialu Insatiable

Źródło: materiały prasowe

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów