Neill Blomkamp przygotowuje zwiastun aktorski Anthem

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Anthem
Anthem

Neill Blomkamp, nominowany do Oskara reżyser takich filmów jak Dystrykt 9, Elizjum czy Chappie, we współpracy z Bioware oraz EA stworzył, oryginalny krótkometrażowy film fabularny oparty na motywach nadchodzącej gry Anthem. Materiał zatytułowany Conviction, ożywia ogromny świat Anthem własną, oryginalną historią osadzoną kilkadziesiąt lat przed fabułą gry. Widzowie będą mieli możliwość obcowania z unikalnym stylem Blomkampa, który tworzy fotorealistyczne efekty wizualne i efektownie łączy je z rzeczywistym światem.

Krótka zapowiedź dzieła Blomkampa jest już dostępna, a pełen zwiastun zostanie opublikowany 14 lutego na kanale Oats Studios. Widzowie zobaczą znany z gry Fort Tarsis oraz freelancerów, którzy w nim żyją. Freelancerzy, używający Javelinów (egozszkieletów), zmierzą się głównym antagonistą i przywódcą frakcji Dominion – Monitorem.

Neill Blomkamp podkreśla, że jest zafascynował światem wykreowanym przez BioWare:

Byłem naprawdę zachwycony tym niesamowitym światem, jaki BioWare stworzył, gdy po raz pierwszy zobaczyłem Anthem. Conviction przedstawia narrację, która obejmuje piękny i wciągający świat, gotowy do eksploracji przy użyciu potężnych Javelinów. Świat, w którym na każdej skalnej półce i każdej dolinie czai się niebezpieczeństwo.

Anthem zadebiutuje już od 22 lutego na PC, Xbox One i PlayStation 4. Abonenci usługi Origin Access Premier zagrają w pełną grę bez żadnych ograniczeń na PC od 15 lutego.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów