Need for Speed Heat ze statusem gold

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
Need For Speed Heat
Need For Speed Heat

Tworzenie Need for Speed ​​Heat zostało zakończone i gra jest już gotowa do masowej produkcji. Informację ujawnił na Twitterze pracownik EA – Ben Walke. Czyli kolejna część kultowej gry wyścigowej ma już status gold. „Złoty status” oznacza, że ​​kod produkcji został sfinalizowany i nie jest już edytowany. Z całą pewnością gra zostanie wydana na czas. Premiera Need for Speed ​​Heat odbędzie się 8 listopada. W nowego Need for Speeda zagrać będzie można na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC.

Rozgrywka Need for Speed Heat będzie się głównie opierała na nocnych wyścigach. Nie zabraknie także efektownych pościgów i ucieczek przed policją.

Akcja gry będzie się rozgrywała w Palm City. To zupełnie nowy otwarty świat wyścigów ulicznych, w którym każdy może stać się kimś. Za dnia gracze biorą udział w Speedhunters Showdown. To legalne zawody, w których mogą zdobywać środki na ulepszenia garażu pełnego naprawdę potężnych maszyn. Nocą budując swoją reputację w nielegalnych wyścigach. Można się tutaj natknąć na skorumpowaną policję, która bez skrupułów zgarnie każdego kierowcę i zawartość jego portfela. Szeroka droga, ryzyko i nieskrępowana jazda. W tej grze każdy może dołączyć do ekipy, odpicować swój garaż i uczynić miasto swoim placem zabaw.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów