Need for Speed Heat – pierwszy zwiastun nowej odsłony kultowej serii

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Need For Speed Heat
Need For Speed Heat

Electronic Arts opublikowało pierwszy zwiastun nowej części kultowej serii wyścigowej Need for Speed. To jednak nie wszystko, bowiem poznaliśmy również datę premiery. Need for Speed Heat zadebiutuje 8 listopada bieżącego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xboksa One. Osoby z aktywną usługą Origin Access Premier, będą mogły zaspokajać swoją potrzebę prędkości nieco wcześniej, bo już 5 listopada.

Rozgrywka Need for Speed Heat będzie się głównie opierała na nocnych wyścigach. Nie zabraknie także efektownych pościgów i ucieczek przed policją.

Akcja gry będzie się rozgrywała w Palm City. To zupełnie nowy otwarty świat wyścigów ulicznych, w którym każdy może stać się kimś. Za dnia gracze biorą udział w Speedhunters Showdown. To legalne zawody, w których mogą zdobywać środki na ulepszenia garażu pełnego naprawdę potężnych maszyn. Nocą budując swoją reputację w nielegalnych wyścigach. Można się tutaj natknąć na skorumpowaną policję, która bez skrupułów zgarnie każdego kierowcę i zawartość jego portfela. Szeroka droga, ryzyko i nieskrępowana jazda. W tej grze każdy może dołączyć do ekipy, odpicować swój garaż i uczynić miasto swoim placem zabaw.

Gracze, którzy zamówią Edycję Standardową w przedsprzedaży, otrzymają  w nagrodę Mitsubishi Evolution X z edycji K.S. Zamówienie przedpremierowo Edycji Specjalnej gwarantuje także dostęp do trzech innych aut z edycji K.S (BMW i8 Coupe, Mercedesa C63 AMG Coupe i Chevroleta Corvette Grand Sport). Gracze otrzymają także rzadkie stroje postaci oraz premię do funduszy i reputacji. Każdy, kto zamówi przedpremierowo Need for Speed Heat ze sklepu w grze Need for Speed Payback na dowolną platformę, otrzyma także 10% zniżki jako nagrodę lojalnościową

Zwiastun Need for Speed Heat

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów