Nastał czas Halloweenowej Grozy w Overwatch

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

W Overwatch rozpoczęło się nowe wydarzenie sezonowe związane z Halloween.  Począwszy od 11 października wszystkie skrzynki z łupami zostaną zastąpione wypełnionymi po brzegi dyniowymi lampionami, w których znaleźć można ponad 100 nowych, kosmetycznych gadżetów. Podobnie jak w przypadku poprzednich wydarzeń, każda skrzynka z łupami zakupiona lub zdobyta od teraz aż do końca tego wydarzenia będzie zawierać przynajmniej jeden element z kolekcji Halloween 2016. Znajdziecie wśród nich portrety profilowe, graffiti, zwycięskie pozy, prezentacje zagrań, skórki i wiele innych. Zawartość każdej halloweenowej skrzynki z łupami jest losowa, ale przez cały czas trwania wydarzenia można dzięki kredytom odblokowywać kolejne upiorne modyfikacje dla bohaterów.

Po odblokowaniu halloweenowego elementu pozostaje on w kolekcji na zawsze, co oznacza, że można wyglądać przerażająco przez cały rok! Musicie jednak pamiętać, że cała kolekcja zniknie ze sklepiku zaraz po zakończeniu wydarzenia, 1 listopada, dlatego odpalcie swoją ulubioną maszynę do grania i bierzcie się do roboty zanim będzie za późno!

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów