Za nami Vip Day Poznań Game Arena 2016 – galeria

poznań game arena 2016

Pierwszy dzień targów PGA 2016 już za nami. Jednak nie czas jeszcze ocenę imprezy, jutro rozpocznie się prawdziwy szturm na hale Międzynarodowych Targów Poznańskich. Vip Day to przede wszystkim czas dla prasy, choć nie zabrakło pięknych hostess i cosplayerów. Ograliśmy masę nadchodzących tytułów, a zdecydowanie najbardziej bogatą i najciekawszą ofertę przyszłych premier, zafundowało graczom IMGN.PRO. Inner Chains, Seven, Symmetry i Husk to produkcję na które warto czekać, a wrażenia z ich ogrywania będziecie mogli przeczytać w osobnych wpisach, gdyż warto poświęcić im więcej uwagi.

Na Poznań Game Arena 2016 nie zabraknie także PlayStation Polska. Bardzo nas to cieszy, gdyż na żadnej szanującej się imprezie gamingowej nie powinno zabraknąć platformy Sony. Oczywiście główne skrzypce w strefie PlayStation odgrywa PS VR.

dsc_0071

Jednak to co najbardziej zwróciło uwagę, to atrakcyjniejsza niż zazwyczaj strefa gier niezależnych. O IMGN.PRO. już wspominałem, ale w zasadzie każde stoisko oferuje coś ciekawego. Można zagrać w Kursk,  Out of Reach, Detached, Alice VR i wiele innych niezłych tytułów.

Organizatorzy Poznań Game Arena oczekują, że w tym roku imprezę odwiedzi 80 tys. graczy. To o 14 tys, więcej niż przed rokiem. Czy uda się osiągnąć taki wynik, trudno wyrokować po Vip Day, dopiero jutro się okaże jak duże jest PGA 2016.

Pierwszy dzień Poznań Game Arena 2016 – galeria