Naked and Afraid – gra na licencji Discovery Channel

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę
Naked And Afraid
Naked And Afraid

Naked and Afraid to gra powstająca przy współpracy polskiego Ultimate Games oraz Discovery. Produkcja będzie oparta, na pomyśle cieszącego się dużą popularnością programu o takim samym tytule. Nie znamy jeszcze żadnych szczegółów, ale mając na uwadze format programu, będzie oczywiście chodziło o przetrwanie w dziczy. Dwójka nieznajomych, porzuconych w odludnym miejscu, będzie musiała przeżyć w często ekstremalnych warunkach. Pozostawieni sami sobie, bez odzieży czy prowiantu, muszą zrobić wszystko, by przetrwać 21 dni. Naked and Afraid jest drugim projektem, po Deadliest Catch, nad którym wspólnie pracują Ultimate Games oraz Discovery. Poniżej możecie przeczytać, co o pomyśle na grę myśli Mateusz Zawadzki, Prezes Zarządu Ultimate Games.

„Naked and Afraid to bardzo emocjonujący format, który w telewizji zyskał przez lata rzesze oddanych widzów. Kontrowersyjna tematyka, związana z walką o przetrwanie, a przede wszystkim nagością bohaterów sprawia, że to tytuł, o którym – jak przewiduję – będzie głośno.”

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów