Najbliższe premiery gier na PS5 – czego możemy się spodziewać?

Gracz 2

PlayStation 5 zostało zaprezentowane w listopadzie 2020 roku. Najnowsza generacja konsoli Sony oferuje naprawdę dużo – zarówno jeśli chodzi o wydajność, jak i atrakcyjność tytułów, w które możemy zagrać. Jakich premier gier na PS5 możemy się spodziewać w najbliższym czasie? Zapraszamy do lektury!

Crown Wars The Black Prince – ciekawa strategia, przenosząca nas w sam środek wojny stuletniej

Pod koniec maja zostanie zaprezentowana strategia Crown Wars The Black Prince, nad którą już od dłuższego czasu pracuje firma Artefacts Studio. Tytuł wydany zostanie przez znaną i cenioną w świecie gamingu firmę Nacon. Crown Wars The Black Prince osadzone zostało w czasach wojny stuletniej, toczącej się pomiędzy Anglią a Francją. Główny bohater jest francuskim szlachcicem, który dąży do zbudowania potęgi swojego grodu. Gracz do dyspozycji dostaje aż 6 grywalnych klas postaci, możliwość udoskonalania możliwości i umiejętności żołnierzy oraz ich personalizację – będziemy mogli m.in. nadawać im imiona, zmieniać ubiór czy cechy szczególne.

Dragon Ball Xenoverse 2 – gratka dla wszystkich fanów uniwersum Dragon Ball

Dragon Ball Xenoverse 2 to tytuł, który pierwotnie zadebiutował w 2016 roku na platformach PS4, PC i Xbox One. Pod koniec maja gra trafi także na konsolę PlayStation 5. Jest to trójwymiarowa bijatyka utrzymana w charakterystycznym dla serii Dragon Ball klimacie – będziemy mieć tu zatem do czynienia z wieloma epickimi walkami, możliwością rozbudowanej personalizacji postaci, którą gramy czy z trybem wieloosobowym, wykorzystującym połączenie z internetem. Jeśli jesteśmy fanami Dragon Ball, warto zainteresować się tym tytułem!

F1 24 – usiądź za sterami doskonale odwzorowanego bolidu F1!

Tym razem coś dla fanów sportów motorowych! F1 24 to doskonały symulator wyścigów formuły 1, opracowany przez Codemasters i wydany przez Electronic Arts. F1 24 to czwarta odsłona serii, która dzięki licencjonowaniu, pozwala na odwzorowanie całego sezonu formuły 1 przed ekranem naszego telewizora. Tytuł umożliwi nam rozgrywanie wyścigów na wszystkich oficjalnych torach wyścigowych za kierownicą bolidów największych zespołów biorących udział w tym wydarzeniu. Autorska fizyka prowadzenia Dynamic Handling ma zapewnić nam niezwykle realistyczne odczucia z każdego przejechanego kilometra.

Pneumata – ten survival horror pochłonie Cię na wiele godzin!

Pneumata to survival horror z elementami horroru psychologicznego, którego premiera ma nastąpić pod koniec czerwca tego roku. Oczekiwania względem tego tytułu są naprawdę spore – Pneumata zdaniem dystrybutora (Cenega S.A) sprawi, że będziemy się zastanawiać, co jest prawdą, a co nie. Granica pomiędzy rzeczywistością a alternatywnymi światami ma być na tyle zatarta, że rozgrywka pochłonie nas na długie godziny. Jako gracz mamy mieć możliwość eksplorowania niezwykle realistycznej i klimatycznej lokacji, w której znajdziemy wiele ukrytych miejsc, przybliżających nas do poznania prawdy.

Premiery na PS5 – wiele ciekawych tytułów

Jak widać, w najbliższym czasie możemy się spodziewać naprawdę wielu ciekawych premier na konsolę PlayStation 5! W naszym artykule opisaliśmy tylko kilka gier, które mogą być warte uwagi. Jeśli natomiast szukasz tytułów na starszą generację konsoli od Sony, koniecznie sprawdź ranking najlepszych gier na PS4!

Artykuł sponsorowany