Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Nagrody za granie w gry – jak je zdobywać?

Gamehag
Gamehag

Jak połączyć granie w gry ze zdobywaniem nagród, bez konieczności uczestniczenia w profesjonalnych turniejach gamingowych? Odpowiedź jest banalnie prosta i z pewnością ucieszy każdego gracza. Wystarczy grać w swoje ulubione gry poprzez specjalną platformę internetową, która umożliwia zdobywanie ciekawych nagród. Nagrody te są różne i co najważniejsze, wiele z nich możemy wykorzystać w innych ulubionych grach. Jak to działa?

Gamehag.com – graj i zbieraj Kamienie Dusz

Jednym z popularnych serwisów umożliwiających granie online w różnego rodzaju gry i zdobywanie w ten sposób nagród, jest portal Gamehag.com. Serwis jest darmowy i co najważniejsze, funkcjonuje zarówno z poziomu wyszukiwarki, jak i aplikacji na telefon – oferując dostęp do gier free to play. Tym samym możemy grać praktycznie wszędzie. Poszczególne gry można pobierać lub grać w nie poprzez przeglądarkę albo aplikację mobilną. I warto to robić, bo to właśnie wewnętrzna waluta serwisu – Kamienie Dusz, w jakiej zdobywamy punkty w grach, jest wymienialna na wiele ciekawych nagród.

Jak zdobywać Kamienie Dusz?

Podstawowym sposobem na zdobywanie Kamieni Dusz na Gamehag.com, jest po prostu granie w gry i przechodzenie ich kolejnych etapów. Przy każdej grze znajdziemy dokładny opis, co musimy zrobić, aby uzyskać daną liczbę Kamieni Dusz. Lista gier dostępnych w portalu jest olbrzymia. Znajdziemy tam między innymi minigry, gry MMO i RPG, jak i gry logiczne, zręcznościowe, 2D i 3D, strategiczne oraz wojenne.

Kamienie dusz można zdobywać również poprzez uczestniczenie w budowaniu społeczności serwisu, czyli poprzez tworzenia artykułów, udział w dyskusjach na forum czy zapraszanie znajomych. Oprócz grania w gry serwis umożliwia zdobywanie punktów także poprzez wykonywanie określonych zadań np. zainstalowanie polecanej gry itp. Serwis organizuje również konkursy, w których można zdobyć określone nagrody w jeszcze szybszy i łatwiejszy sposób.

Nagrody za granie w gry na Gamehag.com

Co możemy zyskać, grając w gry na Gamehag.com? Zdobyte w trakcie rozgrywek Kamienie Dusz są walutą, za pomocą której możemy dokonywać zakupów w sklepie znajdującym się w serwisie. Kupimy w nim doładowania i klucze do gier, takich jak np. War Thunder, Fortnite czy League of Legends, skiny CS:GO, sprzęt dla graczy, licencje premium czy karty podarunkowe. Zaopatrzenie w sklepie znajdą zarówno gracze platform Xbox i PlayStation, jak i osoby, które grają na PC lub telefonie.

Jak wymieniać Kamienie Dusz na wybrane nagrody?

Wymiany Kamieni Dusz na poszczególne nagrody dokonuje się z panelu użytkownika. Najczęściej robi się to poprzez PaySafeCard. Jest to forma płatności elektronicznej pre-paid, używana w sklepach internetowych. Gracz wymieniający Kamienie Dusz na nagrodę otrzymuje specjalny kod, który musi podać w trakcie transakcji. Tego typu transakcje są w pełni anonimowe i odbywają się przez Internet.

Podsumowując, jeśli ktoś lubi grać i chce przy okazji zdobywać ciekawe nagrody, to serwis Gamehag.com jest dla niego doskonałym miejscem. Do portalu można dołączyć szybko i wygodnie rejestrując się poprzez Facebooka, Steama lub po prostu rejestrując się na stronie.

Jest to darmowa platforma, posiada jednak opcję konta premium (VIP) w postaci subskrypcji, która daje graczom dostęp do jeszcze ciekawszych nagród i gier, jednak jest to opcja dobrowolna – w wersji darmowej serwisowi nie można jednak niczego odmówić.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

XSX

W serwisie VentureBeat ukazał się artykuł Jeffa Grubba, w którym autor wyjaśnia dlaczego akcjonariusze spółki Zenimax oddali firmę w ręce giganta z Redmond. Według...

RECENZJE GIER

Wingspan autorstwa Elizabeth Hargrave to gra planszowa, która w 2019 zachwyciła graczy na całym świecie, w tym mnie. Niestety będąc w Chinach ograniczam zakup...

RECENZJE GIER

Kojarzycie ta pływające w oczach „cosie”? Jakiś mądrala powiedziałby wam, że to męty ciała szklistego. Pff, ta, jasne! Nie słuchajcie takich osób, bo to...

XSX

Podczas konferencji Gearbox Digital Showcase zorganizowanej w ramach PAX Online 2020, producent serii Borderlands podzielił się informacją, że ich najnowsza gra ukaże się na...

Advertisement