Nadchodzi Bully 2? Tajemnicze castingi w Wielkiej Brytanii

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Bully 2
Bully 2

Mamy powody podejrzewać, że odbywają się castingi do nieogłoszonego tytułu Rockstar Games, jakim jest Bully 2. Zapowiedzianych zostało siedem przesłuchań do nowej, niezapowiedzianej gry wideo od wiodącego producenta. Przesłuchania odbywają się Pinewood Studios w Londynie.

Poszukiwani są głównie aktorzy głosowi i do odgrywania ról w motion capture. Jednym z głównych kryteriów jest wiek, kandydaci bowiem powinni być  nastolatkami. W scenach ma występować łagodna forma przemocy oraz wulgarny język. Sam projekt określany jest jako thriller i dramat.

Przesłuchania kierowane są przez reżysera castingowego – Jessicę Jefferies i zostaną nakręcone w bardzo popularnym i dużym studiu wykorzystywany często przez największe firmy. Rzekomo w samą akcję angażują się także pracownicy Rockstar Games.

Bully to legendarny już tytuł z 2006 roku, w którym gracze wcielają się w nastoletniego chłopca, radzącego sobie z atakami se strony grupy rówieśniczej. O Bully 2 plotkuje się już od dłuższego czasu, a głosy z wewnątrz studia donoszą, że sequel kontrowersyjnej gry będzie pierwszą produkcją Rockstar Games wydaną zaraz po Red Dead Redemption 2.

Źródło: https://rockstarintel.com/2018/10/10/casting-calls-for-bully-2-may-have-been-released/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów