MX vs. ATV Supercross Encore – dziś premiera wersji na Xbox One

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Dzisiaj ma miejsce premiera MX vs. ATV Supercross Encore w wersji na konsolę Microsftu – Xbox One. MX vs. ATV Supercross Encore to odświeżona wersja MX vs. ATV Supercross wydana wcześniej na konsolę PS4 i PC. Jest to zręcznościowa gra wyścigowa skierowana głównie dla miłośników motocykli crossowych.

Niestety, Kamilowi nie przypadła ona do gustu – w swojej recenzji wytykał przede wszystkim masę błędów w grze, słabą mechanikę, a jedyne co ratowało Supercross Encore od najgorszej oceny to niezła oprawa audiowizualna. Mimo wszystko – sami zdecydujcie, czy chcecie wydać 30 euro za te wyścigi motocrossów.

Warto jednak zaznaczyć, że wersja na Supercross Encore XONE zawiera 6 nowych torów: dwa tory supercross, dwa tory Nationals, dwa w trybie Waypoint oraz dodatkowy tryb Free Ride i 5 bonusowych torów Rhythm Racing.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów