Mutant Year Zero trafi na Nintendo Switch

Zwiastun oraz data premiery

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Mutant Year Zero Nintendo Switch
Mutant Year Zero Nintendo Switch

Mutant Year Zero trafi na Nintendo Switch 25 czerwca tego roku – informacje potwierdził wydawca gry, firma Funcom. W sieci pojawił się również pierwszy zwiastun.

Produkcja studia The Bearded Ladies zadebiutuje na konsoli Nintendo w wersji Deluxe i kosztować będzie 39.99$. Rozszerzona edycja ma również pojawić się na sprzętach Sony i Microsoftu.

Posiadacze Switcha, którzy zdecydują się na zakup gry, otrzymają w gratisie rozszerzenie. Dodatek dostępny będzie także na pozostałych platformach.

Niestety twórcy nie ujawnili konkretnych szczegółów na temat DLC, które ma trafić do ich produkcji. Możliwe, że deweloperzy zdradzą więcej informacji w kolejnych tygodniach.

Warto wspomnieć, że Mutant Year Zero dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł zadebiutował na rynku 4 grudnia 2018 roku. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii, to zapraszamy do recenzji gry, którą znajdziecie TUTAJ.

Mutant Year Zero: Road to Eden – zwiastun wersji na Nintendo Switch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów