MOTHERGUNSHIP – tryb kooperacji już dostępny

Czas zebrać ekipę

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę

Pierwsza, duża aktualizacja wprowadza do MOTHERGUNSHIP to, na co od początku czekała większość graczy, czyli tryb kooperacji online. Dotyczy to także możliwości wspólnego ukończenia kampanii. Oprócz tego w grze pojawiły się nowości rozszerzające zawartość, poprawiające błędy i  balansujące rozgrywkę. Łatka zawitała na wszystkie platformy.

Mothergunship Screen (6)

MOTHERGUNSHIP to produkcja studia Grip Digital, która łączy shootera z elementami gier typu Bullet-Hell. W grze będziemy mogli stworzyć wiele tysięcy broni z różnych dostępnych komponentów. Gameplay jest dynamiczny, wciągający, a przede wszystkim wymagający. W grze przyjdzie nam się zmierzyć z pokaźnych rozmiarów bossami oraz niespodziankami, które przygotował dla nas losowo generujący się świat. Z naszą recenzją MOTHERGUNSHIP możecie zapoznać się tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów