Mortal Kombat X nie ukaże się na konsolach PlayStation 3 i Xbox 360

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Debiutująca w kwietniu bijatyka Mortal Kombat X, miała pojawić się zarówno na sprzęcie obecnej jak i poprzedniej generacji. Początkowo premierę na PS3 i Xbox 360 przesunięto na czerwiec, a następnie na wrzesień, w końcu Warner Bros musiał zakończyć kolejne przekładanie i wodzenie graczy za nos. Finał więc jest bardzo smutny, otóż wydanie najnowszej odsłony kultowej bijatyki na konsolach siódmej generacji zostało anulowane.

Twórcy twierdzą, że nie byli na starym sprzęcie stworzyć zadowalającego ich produktu. Choć w grę zapewne wchodziły też pieniądze. Deweloperom najzwyczajniej nie opłacało się wysilać nad projektem, który nie przyniesie oszałamiających korzyści.

To nie pierwszy przypadek kiedy planowane wydania na PlayStation 3 i Xbox 360 zostają anulowane. Wcześniej sytuacja taka miała miejsce z polską produkcją Dying Light, oraz z debiutującym dzisiaj Mad Max’em. Ale wówczas wersje te były anulowane kilka tygodni przed premierą produkcji.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów