Monster Hunter: World – rozszerzenie Iceborne ze zwiastunem fabularnym

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.
Monster Hunter World Iceborne 2019 06 04 19 018

Capcom udostępnił fabularny zwiastun bogatego rozszerzenia Iceborne do gry Monster Hunter: World. Pod względem fabularnym DLC będzie stanowiło bezpośrednią kontynuację historii z podstawowej wersji gry i zabierze nas do zupełnie nowego, pokrytego śniegiem i skutego lodem obszaru, zatytułowanego Hoarfoast Reach.

Ma to być jedna z największych map dostępna w grze, więc fani cyklu, jak i zupełnie nowi gracze, zainteresowani kompletną edycją gry zdecydowanie mają na co czekać. Rozszerzenie wprowadzi do produkcji m.in. nowe ciosy dla wszystkich 14 broni, wiele unikalnych potworów, wśród których znajdzie się wyjątkowo popularny Tigrex i Nargacuga oraz kolejny poziom trudności, Master Rank. Zwiastun fabularny zobaczycie poniżej.

Monster Hunter World: Iceborne zostało wycenione na 169 PLN. Wersja Digital Deluxe zawierająca zarówno rozszerzenie, jak i kilka przedmiotów kosmetycznych będzie nas kosztować 209 PLN. Dla nowych graczy, Monster Hunter World: Iceborne Master Edition, zawierający zarówno główną grę, jak i rozszerzenie Iceborne, jest dostępny w przedsprzedaży w sprzedaży detalicznej i będzie dostępny także w sprzedaży cyfrowej po premierze za około 230 PLN. Dodatek debiutuje już 6 września na PlayStation 4  i Xbox One. Wersja na PC ma zadebiutować zimą tego roku.

Monster Hunter: World – Iceborne – Zwiastun fabularny:

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów