Monster Hunter: World po premierze będzie otrzymywać nowe stwory w darmowych aktualizacjach

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Twórca Monster Hunter: World, Ryozo Tsujimoto, już w ostatnim wywiadzie dla Famitsu potwierdził, że gra po premierze będzie wspierana poprzez darmowe aktualizacje, dodające do gry nowe potwory do upolowania. Twórca wspomniał jednak również o tym fakcie na Playstation Experience, które odbyło się kilka dni temu, gdzie zapytany o rozwój gry odpowiedział:

Myślimy o darmowych, po premierowych aktualizacjach do Monster Hunter: World. Planujemy dodawać w nich nowe potwory z nadzieją, że gracze spędzą dzięki temu przy naszej produkcji o wiele więcej czasu. Co do tego, jakie monstra będą dodawane, więcej informacji ujawnimy już niebawem.

Monster Hunter: World zadebiutuje na PS4 i XONE już 26 stycznia 2018 r. Według ostatnich doniesień produkcja na PC pojawi się w późniejszym terminie.

Zwiastun fabularny i trailer z Paris Games Week:

Źródło: https://gematsu.com/2017/12/monster-hunter-world-will-add-new-monsters-via-free-updates

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów