MONOPOLY Madness to nowy tytuł Ubisoftu! Premiera jeszcze w tym roku

Monopoly Madness 1

Ubisoft zapowiedział MONOPOLY Madness, produkcję, która daje nowe, świeże spojrzenie na tę kultową markę. Premiera MONOPOLY Madness została zaplanowana na 9 grudnia 2021 roku. Produkcja ukaże się na wszystkich liczących się platformach – PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch, Google Stadia, Amazon Luna oraz na PC w sklepach Ubisoft Connect i Epic Games Store.

W MONOPOLY Madness, gracze będą rywalizować o możliwość zakupu i ulepszenia nieruchomości w MONOPOLY City, podczas gdy Mr Monopoly odpoczywa na zasłużonym urlopie. W grze może wziąć udział do 6 graczy, a krótsze rundy staną się szalonym wyścigiem po chaotycznych ulicach MONOPOLY City i to bez granic wyznaczonych przez tradycyjną planszę.

Gracze będą musieli zbierać pieniądze i inne zasoby na całej mapie aby kupować i ulepszać swoje posiadłości. Im więcej nieruchomości gracze posiadają, tym więcej punktów zdobędą, przybliżając się do mety w wyścigu o bogactwo. Autorzy obiecują 20 nowych, grywalnych postaci inspirowanych klasycznymi żetonami z gry MONOPOLY oraz 20 zróżnicowanych aren do rozgrywki. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun tytułu.