Mobilne Dissidia Final Fantasy: Opera Omnia zadebiutuje już 30 stycznia

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Square Enix potwierdziło dzisiaj wydanie Dissidia Final Fantasy: Opera Omnia na urządzeniach z systemem android oraz iOS już 30 stycznia. Produkcja, tak jak Final Fantasy Dissidia NT na PS4, tworzona jest przez studio Team Ninja, należące do Koei Tecmo, jednak pod względem rozgrywki tytuł odejdzie od czysto arcade’owej bijatyki i ponownie zaoferuje turowy system walki, jak w klasycznych odsłonach serii.

Jeśli jesteście zainteresowani grą, wyszukajcie ją w Google Play już teraz, by przy jej premierze otrzymać dodatkowe bonusy za ‚wstępne zarejestrowanie’. Dissidia Final Fantasy: Opera Omnia będzie oparte na systemie Free-2-Play i nastawione wyłącznie na zdobywanie coraz lepszego ekwipunku, ponieważ wszystkie postaci dostępne w grze uzyskamy wraz z postępem w kampanii fabularnej.

Dissidia Final Fantasy: Opera Omnia – Zwiastun produkcji:

Źródło: http://www.finalfantasyunion.com/news/3718/dissidia-final-fantasy-opera-omnias-global-version-launch-confirmed-for-january-30/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów