Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Microsoft zaprezentował nowe urządzenia i akcesoria Surface

Creator: Gd Jpeg V1.0 (using Ijg Jpeg V80), Quality = 82
Creator: Gd Jpeg V1.0 (using Ijg Jpeg V80), Quality = 82

Firma Microsoft zaprezentowała dziś nową gamę urządzeń Surface i akcesoriów do PC. Surface Go 3 jest już dostępny w przedsprzedaży za pośrednictwem Microsoft Store na Microsoft.com. Z kolei jego premiera w salonach będzie miała miejsce 5 października. Pozostałe urządzenia Surface trafią na sklepowe półki w nadchodzących miesiącach.

Surface Laptop Studio

Surface Laptop Studio Hinge 1000x562
Surface Laptop Studio

Surface Laptop Studio stanowi ewolucję Surface Book. To urządzenie konwertowalne do trzech różnych pozycji. W łatwy sposób przechodzi z trybu stacji roboczej, do trybu Stage czy studyjnego. Komputer ten nadaje nowe znaczenie wszechstronności, oferując charakter pracy dostosowany do użytkownika. Posiada również przestrzeń i ładowarkę do pióra Surface Slim Pen 2, znajdującą się pod klawiaturą. Dostępny w cenie od 1 599 USD.

Surface Pro 8 

Surface Pro 8 With Type Cover 1000x562
Surface Pro 8

Wprowadza całkowicie zmodernizowany design do najpotężniejszego komputera z serii Pro. Urządzenie posiada większą powierzchnię użytkową 13-calowego ekranu o wysokiej rozdzielczości. Jego krzywizna została udoskonalona, by zachować ultra-przenośną formę. Komputer wyposażono w procesory Intel® Core™ 11. generacji, dwa porty Thunderbolt, a także zaawansowane kamery i głośniki. Nowa klawiatura typu Type Cover doskonale współpracuje z piórem Surface Slim Pen 2, które można w niej przechowywać jednocześnie bezprzewodowo ładując.

Surface Pro 7+

Poprzednio dostępny wyłącznie w ofercie dla biznesu, teraz dystrybuowany będzie w kanale konsumenckim w cenie od 799 USD. Surface Pro 7+ jest idealny dla klientów poszukujących klasycznej konstrukcji Pro wyposażonej w najnowsze procesory, wydłużony czas pracy na baterii, wymienny dysk SSD oraz łączność LTE.

Surface Go 3 

Surface Go 3 Creating 1000x667
Surface Go 3

Przenośny tablet Surface z ekranem dotykowym 2 w 1, wykorzystujący tę samą konstrukcję Surface Go z większą mocą obliczeniową. To kolejny produkt z tej serii, którego cena zaczyna się od 399.99 USD. Urządzenie wyposażono w szybsze procesory Intel Core, baterię zapewniającą całodzienną pracę oraz wbudowane zabezpieczenia firmy Microsoft. Go 3 jest konwertowalny z tabletu do laptopa, a ponadto obsługuje cyfrowe pióro i ekran dotykowy. Rozwiązanie to jest idealne do codziennych zadań, pracy domowej i zabawy.

Surface Duo 2

Surface Duo 2 Multitasking 1000x667
Surface Duo 2

Surface Duo zapewnia produktywność i rozrywkę na dwóch ekranach, gdziekolwiek jesteś. Kiedy Microsoft wprowadził smartfon w zeszłym roku, przesunął granice tego, czym może być urządzenie mobilne. Surface Duo 2 rozwija tę wizję jeszcze dalej, oferując jednocześnie podstawowe funkcje, jakich ludzie oczekują od nowoczesnego smartfona klasy premium. Surface Duo 2 zapewnia od integracji z Microsoft 365 i Microsoft Teams po aplikacje i funkcje rozrywkowe, takie jak TikTok, Kindle czy gry.

Surface Pro X 

Surface Pro X Landscape 1000x562
Surface Pro X

Urządzenie to już jest dostępne na rynku, jednak teraz trafi do sprzedaży w wariancie wyłącznie z Wi-Fi w przystępnej cenie 899 USD. To najcieńszy, ultra-mobilny Surface Pro, idealny dla klientów poszukujących elastyczności i mobilności. Posiada również więcej natywnej obsługi aplikacji i emulację X64, która ożywia ekosystem Windows.

Microsoft zaprezentował również szereg nowych akcesoriów, w tym:

Surface Slim Pen 2


Feature 2 0337 Rgb 1000x683
Feature 2 0337 Rgb 1000×683

Pióro o ulepszonych właściwościach haptycznych i sprzężeniu zwrotnym. W efekcie oferuje wrażenie pisania po papierze. Można je przechowywać i ładować w kompatybilnych urządzeniach Surface. Cena pióra Slim Pen 2 wynosi 129.99 USD.

Surface Adaptive Kit

Surface Adaptive Kit Hero 1000x713
Surface Adaptive Kit Hero

Pomaga użytkownikom dostosować ich Surface. Chociaż narzędzie to może być używane przez każdego użytkownika Surface, Surface Adaptive Kit został stworzony w celu wsparcia osób niedowidzących, niewidomych i / lub ograniczonych zdolnościach motorycznych. Dostępne w cenie 9.99 USD.

Ocean Plastic Mouse

Ocean Plastic Mouse Profile 1000x562
Ocean Plastic Mouse

Mysz zaprojektowana przez Microsoft, wykonana w 20 proc. z recyklingowych tworzyw sztucznych, pochodzących z mórz i oceanów. Dostępna w cenie 24 USD.

Microsoft Modern USB-C Headset

Zestaw słuchawkowy certyfikowany dla Microsoft Teams zapewnia wysoką jakość dźwięku słuchawek, jak i mikrofonu. Lekka konstrukcja, kontrolki do obsługi spotkań i łatwa konfiguracja pomagają zachować łączność i koncentrację przez cały dzień. Dostępny za 54.99 USD.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Motocykle to kompletnie nie moja bajka. Nigdy żadnego nie prowadziłem, a szansę, by na jakimkolwiek zasiąść miałem zaledwie kilkukrotnie. Choć pędzić samochodem uwielbiam i...

RECENZJE GIER

Warhammer 40,000: Battlesector to kolejna produkcja, która rozgrywa się w świetnym uniwersum Warhammera. Games Factory rozdaje licencje na lewo i prawo, być może przez...

RECENZJE GIER

The Medium pierwotnie ukazało się pod koniec stycznia tego roku na konsolach Xbox Series X|S oraz na komputerach stacjonarnych z systemem Windows. Bloober Team...

TANIE GRANIE

Rozpoczełą się jesienną wyprzedaż Ubisoftu w ich sklepie Ubisoft Store. W ramach promocji można kupić po obniżonej cenie gry z portfolio firmy, od klasyków po najnowsze Watch...

Advertisement