Microsoft zapowiada miesiąc z grami anime

Radosław Krajewski | @Kr4ju | | Przeczytasz w 2 min.
Naruto

Oprócz cotygodniowych promocji w ramach Deals with Gold, Microsoft zapowiedział, że luty będzie należeć do gier na podstawie słynnych serii anime. Akcja Anime Month została podzielona na pięć tygodni, w których przecenione będą inne serie gier.

Pierwszą jest Naruto Shippuden od Cyberconnect2. Promocjami zostały objęte wszystkie gry z serii, które pojawiły się do tej pory na Xbox One. O 30% zostały przecenione starsze tytuły z serii jak trylogia Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm, wraz z wydaniem zbiorczym, zaś najbardziej interesującą promocją jest 75% obniżka na Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4, które kupimy już za 25 zł. Promocje potrwają przez tydzień, żeby zostać zastąpione przecenami na gry z serii Dragon Ball. Kolejne tygodnie przyniosą promocje m.in. na takie gry jak Okami HDOne Piece Burning Blood oraz Attack on Titan: Wings of Freedom.

Promocje to nie jedyna atrakcja zapowiedziana podczas Anime Month. Pojedyncze gry objęte przeceną będzie można ograć za darmo przez kilka dni. Od 1 do 4 lutego zagramy bezpłatnie w Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4, 6 lutego w Okami HD do 12 lutego włącznie, zaś w dniach 8-11 lutego pobierzemy Dragon Ball Xenoverse 2. W dwóch ostatnich tygodniach lutego zagramy w One Piece Burning Blood od 13 do 19 lutego oraz Attack on Titan: Wings of Freedom w dniach 20-26 lutego. Poniżej znajdziecie aktualną listę przecenionych gier w ramach Anime Month.

Xbox One

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 258,79 zł
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3 Full Burst58,79 zł
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 425,00 zł
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road To Boruto100,00 zł
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Road To Boruto Pack40,00 zł
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy202,99 zł
Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy118,99 zł
Naruto Storm 4 – Season Pass41,99 zł
Naruto: Ultimate Ninja Storm58,79 zł

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów