Microsoft otwiera Gamescom 2017 już w ten weekend

Microsoft zmierza do Kolonii

| @DStefanski | | Przeczytasz w 3 min.

Microsoft w czasie tegorocznych targów Gamescom po raz pierwszy zaprezentuje oficjalnie w Europie konsolę Xbox One X. 20 sierpnia mamy również poznać szczegóły na temat zamówień przedpremierowych. Będzie to również pierwszy raz, kiedy europejscy fani będą mieli okazję samodzielnego skorzystania z konsol Xbox One X, jak również 27 nowych gier.

Organizatorzy imprezy obiecują, że zagrać będzie można, m.in. w:

Wśród atrakcji przygotowanych przez Xbox odbędą się m.in.:

Xbox @ gamescom Live

Zapraszamy w niedzielę, 20 sierpnia, o godzinie 21:00, do śledzenia na żywo specjalnego wydania programu Xbox @ gamescom live, w którym przedstawione będą najnowsze informacje i ogłoszenia dotyczące Xbox One X, w tym szczegóły oferty przedsprzedaży najpotężniejszej konsoli do gier na świecie. Show poprowadzi znany społeczności graczy Graeme Boyd (znany jako AceyBongos) oraz przedstawiciele niemieckiego oddziału Xbox, wśród nich popularna bloggerka Maxi Graeff. W programie nie zabraknie newsów, prezentacji gier, rozmów z twórcami z uznanych studiów produkcyjnych oraz rozgrywek na żywo w nadchodzące tytuły Xbox. W trakcie programu widzowie mogą liczyć na specjalne atrakcje oraz konkursy z nagrodami. Program będzie emitowany na platformie Mixer, na kanale www.mixer.com/Xbox, oraz w aplikacji na konsoli Xbox One.

Age of Empires @ gamescom Live

W poniedziałek, 21 sierpnia, o godzinie 21:00, Microsoft obchodzić będzie 20. rocznicę serii gier Age of Empires, przygotowując specjalną transmisję na żywo z Kolonii, z udziałem najbardziej oddanych fanów gry. Impreza skupi się na historii jednej z najpopularniejszych serii gier pecetowych i pozwoli, tak gościom, jak i widzom, pierwszy raz zapoznać się z grą Age of Empires: Definitive Edition – odświeżoną edycją klasyka, zapowiedzianego podczas E3 zaledwie miesiąc temu. W programie wezmą udział legendarni twórcy gry, a fani poznają plany związane z odświeżeniem serii. Wiecej informacji o udziale w wydarzeniu zostanie podanych niebawem, a fani, którzy nie planują wycieczki na gamescom będą mogli śledzić wydarzenie na żywo na platformie Mixer, na kanale www.mixer.com/Xbox, oraz w aplikacji na konsoli Xbox One.

 Xbox Booth @ gamescom

Po oficjalnym otwarciu targów, zaplanowanym na wtorek, 22 sierpnia, odwiedzający będą mogli po raz pierwszy samodzielnie przetestować konsole Xbox One X na stoisku Xbox, usytuowanym w Hali 8 (Halle 8) centrum Koelnmesse, przy wejściu północnym. Na odzwiedzających czekać będą dziesiątki stanowisk z konsolami oraz najnowszymi grami, które będa dostępne na przestrzeni najbliższych miesięcy. Stoisko Xbox będzie otwarte w następujących dniach i godzinach:

Wtorek, 22 sierpnia – 9:00 – 19:00 (dzień zarezerwowany dla mediów i przedstawicieli branży)

Środa, 23 sierpnia – 9:00 – 20:00

Czwartek, 24 sierpnia – 9:00 – 20:00.

Piątek, 25 sierpnia – 9:00 – 20:00

Sobota, 26 sierpnia – 9:00 – 20:00

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Manga Tokyo Ghoul:re dobiega końca. Drugi sezon anime jeszcze w tym roku - https://t.co/z3Qow48oZG https://t.co/I4WaJNMXqL
Jurassic World Evolution - recenzja - https://t.co/O4Xz7deLNN https://t.co/uip9PSNAQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch