Microsoft odpalił kolejną petardę – nowy zwiastun Cyberpunk 2077

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Już pięć lat minęło od opublikowania przez CD Projekt RED pierwszego zwiastuna gry Cyberpunk 2077. Przez ten czas przeżyliśmy debiut trzeciego Wiedźmina i dwóch dodatków, a o nowej produkcji Redów wciąż wiemy niewiele. Dzisiaj Microsoft podczas swojej konferencji poprzedzającej targi E3 2018 zafundował graczom prawdziwą petardę. Pierwszy zwiastun oraz garść informacji na temat Cyberpunk 2077, to jest to na co czekali gracze na całym świecie od kilku lat. Było warto.

Na zwiastunie stworzonym na silniku gry możemy zobaczyć miasto przyszłości, w którym nowoczesność przeplata się z prymitywną brutalnością i przemocą. Zaprezentowano też protagonistę gry. Rzućcie okiem na pierwszy konkretny zwiastun Cyberpunk 2077. Więcej szczegółów poznamy zapewne w tracie targów E3 2018.

Cyberpunk 2077 – zwiastun E3 2018

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów