Microsoft odpalił kolejną petardę – nowy zwiastun Cyberpunk 2077

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Już pięć lat minęło od opublikowania przez CD Projekt RED pierwszego zwiastuna gry Cyberpunk 2077. Przez ten czas przeżyliśmy debiut trzeciego Wiedźmina i dwóch dodatków, a o nowej produkcji Redów wciąż wiemy niewiele. Dzisiaj Microsoft podczas swojej konferencji poprzedzającej targi E3 2018 zafundował graczom prawdziwą petardę. Pierwszy zwiastun oraz garść informacji na temat Cyberpunk 2077, to jest to na co czekali gracze na całym świecie od kilku lat. Było warto.

Na zwiastunie stworzonym na silniku gry możemy zobaczyć miasto przyszłości, w którym nowoczesność przeplata się z prymitywną brutalnością i przemocą. Zaprezentowano też protagonistę gry. Rzućcie okiem na pierwszy konkretny zwiastun Cyberpunk 2077. Więcej szczegółów poznamy zapewne w tracie targów E3 2018.

Cyberpunk 2077 – zwiastun E3 2018

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sinner: Sacrifice for Redemption już dostępny na platformie Discord - https://t.co/V1N4oAm9Sj https://t.co/cY0JxVeEG3
Nowa odsłona Splinter Cell zostanie zapowiedziana podczas X018? - https://t.co/v9bn8Kyfi1 https://t.co/36l6IBdD6h

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch