Microsoft Flight Simulator – znamy wymagania sprzętowe

Microsoft Flight Simulator art

Microsoft na ubiegłorocznym E3 zapowiedział Microsoft Flight Simulator – najnowszą odsłonę z jednej z najbardziej lubianych serii symulatorów. Dzisiaj mamy trochę informacji, które zainteresują graczy pecetowych – opublikowano wymagania sprzętowe do gry.

Na poniższej tabelce, którą opublikowano na stronie gry, podzielono specyfikacje na minimalną, rekomendowaną i zalecaną. Niektórzy gracze z pewnością będą musieli rozważyć upgrade swoich komputerów. Warto zaznaczyć, że granie w Microsoft Flight Simulator wymaga stałego połączenia internetowego o szybkości pobierania co najmniej 5 Mb/s, co pozwalać będzie serwerom gry na pobranie tekstur w odpowiednim czasie i pokazywanie ich w grze podczas przelotu nad różnymi lokalizacjami. Microsoft Flight Simulator będzie również potrzebował 150 GB wolnego miejsca na dysku.

Premiera Microsoft Flight Simulator będzie miała miejsce w tym roku. Produkcja ma się ukazać na konsole Xbox One i Xbox Series X oraz oczywiście na komputery osobiste z systemem Windows 10.

Microsoft Flight Simulator wymagania sprzętowe

Microsoft Flight Simulator Wymagania Sprzętowe

Microsoft Flight Simulator zwiastun