Metro Exodus zgarnia wiele pozytywnych opinii…na platformie Steam

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
Metro Exodus
Metro Exodus

Po tym jak Deep Silver, wydawca gry Metro Exodus, ogłosił, że nowa produkcja studia 4A Games będzie przez rok dostępna na PC wyłącznie w Epic Games Store, gracze w formie protestu wystawiali masowo negatywne opinie o poprzednich odsłonach serii. Ostatecznie protesty nie za wiele wskórały. Metro Exodus okazało się świetną grą i wciąż nie ma go na Steamie, a niesmak pozostał, choć doprawiony szczyptą optymizmu.

Otóż na karcie gry na platformie Steam, pojawiło się na jej temat wiele pozytywnych opinii (ponad 2,5 tys.). Gracze którzy zakupili Metro Exodus przed podpisaniem umowy wydawcy z Epic Games Store, mogli ją uruchomić na macierzystej platformie i tym samym ją na niej ocenić. Tym razem jednak wykazali się zdecydowanie większą dojrzałością i choć potępiają politykę wydawcy i Epic Games, są niemal zgodni co do jakość dzieła studia 4A Games.

Wśród komentarzy możemy przeczytać:

Jedna z najlepszych gier fabularnych, w jakie kiedykolwiek grałem

Zespół 4A zrobił arcydzieło. Ta gra jest sztuką.

Zdecydowanie gra jest warta zakupu, jeśli kiedykolwiek wróci do Steam.

Mam nadzieję, że Epic Games Store zawiedzie.

Jak widać Metro Exodus zdobyło uznanie graczy, czego nie można napisać o Epic Games Store. Gra na platformie Steam ma zadebiutować w dopiero w lutym 2020 roku. Naszą recenzję Metro Exodus możecie przeczytać tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów